Doprava

Modrá ikonka telefonu
Otevřeno Zítra 08:00 AM
Po – Pá: 8:00 – 17:00

Potřebujete poradit?

Cena dopravy

Náklady na dopravu stanovujeme individuálně podle přepravovaného zboží a vzdálenosti. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku pro konkrétní přepravu vašeho vybraného produktu.

Termín dodání

Výrobky, které jsou skladem (v e-shopu jsou označené nápisem Rychlé dodání), dodáváme do 4–8 pracovních dnů od objednávky podle vašich možností. Ostatní produkty dodáváme standardně ve lhůtě 4-12 týdnů od objednání. Tato doba se může prodloužit vzhledem k aktuálnímu naplnění výroby. O dodacích lhůtách Vás budeme průběžně informovat. Ve výjimečných případech, u výrazně modifikovaných produktů a při zakázkové výrobě může být dodací lhůta výrazně delší. Před dodáním se s vámi spojíme, abychom se dohodli na konkrétním datu dodání. Dodání probíhá v pracovních dnech v předem dohodnuté době.

Dodání do těžko dostupných oblastí

Za dodání do těžko dostupných oblastí si účtujeme příplatek. Těžko dostupná oblast je taková, která je pro naše vozidla neprůjezdná z důvodu komunikačních nebo velikostních omezení. Jste-li na pochybách ohledně toho, zda vámi zvolené místo dodání představuje těžko dostupnou oblast nebo ne, spojte se s námi předem.