Realizace našich staveb

 • Naše realizace: Zahradní domek NINA 5x5

  Zákaznice potřebovala ubytování pro svá roztomilá koťata, které by se zároveň vešlo na její zahradu. Zateplený zahradní domek Nina o rozměrech 5×5 m byl tedy ideální volbou a dokonale se hodil do vyhrazeného prostoru. Protože koťata měla v zatepleném domku žít po celý rok, byla zvolena varianta dvouplášťové, plně zateplené konstrukce s dvojitými okny a dveřmi. Poté, co chata dorazila, byla během dvou dnů nainstalována a koťata byla připravena na své nové bydlení.  ♥ Podobnou stavbu v naší nabídce najdete zde: ↓ Zahradní do… (More)
 • Naše realizace: Zahradní domek LILLE 20m² (4x5)

  Slyšeli jste někdy slovní spojení "chata uprostřed ničeho"? Zdá se, že náš klient Petr si přesně to splnil. Obrátil se na nás, když hledal chatku střední velikosti v tradičním designu, ve které by mohl relaxovat a zároveň skladovat své nářadí. V tu dobu jsme měli velmi dobrou nabídku na zahradní domek Lille 4x5 m, kterou Petr s radostí přijal. Před dodáním domku si nechal zhotovit betonový základ a vše bylo připraveno pro náš montážní tým. Ten domek nainstaloval a na střechu položil zelené asfaltové šindele. Montáž byla dokončena běhe… (More)
 • Naše realizace: Dvojitý přístřešek na auto se zázemím 6x7,5 m

  Je velmi příjemné mít přístřešek, který ochrání vaše auto, loď, motorku, nebo kolo před faktory, jako jsou prach, déšť, sníh, nebo "útoky" ptáků (ano, víte dobře, co mám na mysli). Čím dál více zákazníků tyto výhody oceňuje a vyhledává. To platí i v tomto případě. V rodině našeho klienta jsou dvě auta. K tomu má množství zahradního náčiní, které také potřeboval někde uskladnit. Sháněl tak něco většího, než běžný přístřešek pro auto. U nás si proto vybra… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná garáž CLASSIC 6x6 na Osoblažsku

  Není nic lepšího, než garáž, ve které je vaše auto v bezpečí. Zákazník z Osoblažska byl stejného názoru. Po vlastním průzkumu a několika telefonátech s řadou dodavatelů garáží se rozhodl pro naši nabídku a zakoupil dřevěnou garáž Classic o rozměrech 6x6 m. Dřevěnou garáž chtěl zejména proto, aby se vyhnul kondenzaci vlhkosti uvnitř (častý problém kovových garáží). Důležitým kritériem pro výběr dřevěné konstrukce bylo také využití přírodního materiálu. Tuto konkrétní garáž jsme měli v danou chvíli skladem, takže dodá… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná dvojgaráž Classic 6x6

  William z Essexu je vášnivý nadšenec do klasických automobilů. Má fantastický Chevrolet Corvette C2 z roku 1967 (pravděpodobně poslední oficiálně prodaný vůz ve Velké Británii) a nádherný klasický Jaguar. William tedy potřeboval robustní a spolehlivou garáž, kde by mohl tyto dva neocenitelné krasavce uschovat. Dřevěná dvojgaráž Classic o rozměrech 6x6 metrů byla cenově velmi výhodnou volbou. Navíc, díky dřevu, taková garáž zabraňuje kondenzaci vodní páry, což je pro hodnotné staré vozy velmi důležité. William předem připravil betonový základ, takže zbývalo,… (More)
 • Naše realizace: Zateplený zahradní domek Oak

  Zákazník hledal zahradní domek, kde by mohl být v teple a komfortu i během větrných, deštivých a chladných zimních dnů. Neměl konkrétní představu o tom, jak by měl domek vypadat a po konzultaci s námi se nakonec rozhodl pro model OAK v modifikované variantě s dvojitou stěnou a tepelnou izolací. Po dokončení montáže byl s výsledkem více než spokojen a pro ještě lepší tepelně-izolační vlastnosti domek doplnil plastovými okny a dveřmi. Je sice malý, ale zima v něm tedy rozhodně nebude.  ♥ Podobnou stavbu v naší nabídce najdete zde: ↓ Zahradní domek OAK 18m² (6x3… (More)
 • Naše realizace: Zahradní domek Devon

  Když nás zákazník kontaktoval, chtěl si pořídit dřevěnou garáž a používat ji jako dílnu, kde by se mohl věnovat svému modelářskému koníčku. Poté, co jsme jeho nápad prodiskutovali, se však rozhodl, že zahradní domek bude jeho potřebám vyhovovat lépe než garáž, protože má více oken, poskytne tak více přirozeného světla a je stejně prostorný jako garáž. Navíc je možné ho využívat i jako místnost pro volný čas nebo zahradní kancelář.  Když přišel čas doručit domek k zákazníkovi, ukázalo se, že brána do jeho dvora je příli… (More)
 • Naše realizace: Dvojgaráž CLASSIC DUO 6x9 44mm

  Naše dřevěné garáže lze zapustit i do mírně svažitého terénu, jak ukazuje následující realizace. Zákazník měl pozemek, který chtěl využít pro skladování svých aut a nářadí a tak se rozhodl nás kontaktovat ohledně stavby dřevěné garáže. Po vybudování betonové základové desky mohl nastoupit náš montážní tým a postavit dvojgaráž Classic DUO o rozměrech 6×9 m. Vy se teď můžete podívat na výsledek. Prostorná a bytelná garáž dokáže 12 měsíců v roce udržet auta a nářadí chr… (More)
 • Naše realizace: Modifikovaný zahradní domek Essex

  Často dostáváme dotazy od lidí všech věkových kategorií, což dokazuje, že dřevo je pro mnoho lidí jedním z nejoblíbenějších materiálů. Rodiče hledají něco, co by mohli postavit pro své děti, když přijedou na návštěvu. A děti hledají něco speciálního pro své rodiče. Vždy je otázkou, jak velká stavba musí být. Odpověď je jednoduchá. Vše potřebné se vejde do 20 metrů čtverečních! Představujeme vám naši upravenou dvouplášťovou plně izolovanou zahradní chatku Essex s úžasným skandinávským interiérem, malou kuchyňkou a j&ia… (More)
 • Naše realizace: Dřevěný bungalov LINCOLN

  Zákazník se na nás obrátil s přáním jednopodlažního domu, který by mohl umístit na své zahradě a použít ho jako ubytování pro hosty. Hledal něco, co by mohl využívat po celý rok a proto si vybral plně izolovanou verzi s dvojitou stěnou, kterou doplnil plastovými okny a dveřmi. Naše montované domy Lincoln mají uvnitř 2 ložnice, koupelnu, malý úložný prostor/šatnu a poměrně velkou kuchyň spojenou s obývacím pokojem. V přední části je také terasa, kterou lze zejména v létě využít k odpočinku! ♥ Podobnou stavbu v naší nabídce najde… (More)