Realizace našich staveb

 • Realizace u sousedů - Patrickův dřevěný dům v Porýní-Falci, Německo

  I když se majitelům v pronajatých bytech dosud dařilo dobře, dospěli k závěru, že existuje rozumnější volba. Proto Patrick a jeho rodina začali hledat kompaktní jednopodlažní dům, který by mohli splácet až do důchodu a poté v něm pohodlně žít dál. Navíc měli další plány, jako je zahradní domek sloužící jako kůlna a přístřešek pro auto. Další požadavky vedly majitele k objevení modelu RIVIERA. Zatímco cena byla jedním z hlavních kritérií pro nový dům, dalším důležitým faktorem byla také autenticita. Hledali skutečný dřevěný dům, nikoli pouze dřev… (More)
 • Naše realizace: Dřevěný rodinný dům ROBERTA PREMIUM, Rpety u Berouna

  V naší nabídce dřevěných domků pro trvalé bydlení najdete i Dřevěný rodinný dům ROBERTA PREMIUM 110m². Nedávno jsme dokončili kompletní realizaci tohoto modelu v Rpety u Berouna. Tento článek vám přiblíží jednotlivé kroky a výsledky tohoto projektu. Výběr a příprava místa Klient se rozhodl pro dřevěný rodinný dům ROBERTA PREMIUM 110m² v původní podobě, bez jakýchkoliv modifikací. Místem stavby byla malebná lokalita Rpety u Berouna. Před zahájením montáže jsme na pozemku připravili kompletní základy, což zahrnovalo i přivedení potřebných inžený… (More)
 • Realizace u sousedů - dřevěný dům pro menší bydlení v regionu Frielendorf, Německo

  Poté, co děti vyrostly, začal náš klient Lothar a jeho žena Doris uvažovat o prodeji velkého rodinného domu a přestěhování do kompaktnějšího bydlení. Rodina zkoumala různé možnosti, až našla klasický dřevěný dům RIVIERA. Vybrali si také odpovídající dřevěnou garáž o rozměrech 4x6m, která splnila jejich potřeby pro zaparkování vozidla a získali tak i praktický prostor pro dílnu. Hledání vhodného pozemku pro stavbu domu trvalo několik let, ale stálo to za to, protože našli krásnou zahradu plné starých ovocných stromů. Klíčov&e… (More)
 • Realizace u sousedů - zahradní domek Davea a Ginie na předměstí Londýna

  Rodina chtěla něco víc než jen sklad, ale stavbu, která by jim pomohla užívat si prostor na zahradě. Protože znali podnebí anglického Watfordu, dával úkryt před deštěm dokonalý smysl. Vybraným modelem byl náš zahradní domek s plochou střechou DREUX, což je praktická a multifunkční stavba s otevřeným půdorysem. Podívejme se, jak si šestičlenná rodina - Dave, Ginie, dva teenageři a dvě kočky - splnila své přání! Cesta, která vedla k Pineca Manželé si představovali dílnu s prostorem pro uskladnění jízdních kol. Nejprve oslovili několik místních stavbařů, aby prostor vyčistili a při… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná montovaná chata GRETA 54m² (9x6) 44mm ve Vestci

  Prostorná dřevěná chata GRETA 54m² 🏠 je skutečným skvostem klasického stylu, který zajišťuje útulnost, pohodlí a mnohostranné možnosti využití. Stejně jako mnoho jiných našich modelů má i tento možnost rozšíření o terasu - prvek, jehož implementace do svého obytného prostoru pravděpodobně ještě nikdo nelitoval. Díky tradiční vrcholové střeše, velkým bočním oknům téměř od podlahy ke stropu a dveřím s přímým vstupem na venkovní terasu je opravdovým snem pro každého, kdo hledá krásný únik do přirozenějšího zp… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná chata ISLA 44mm, 18m² v Havlíčkově Brodě

  Útulná a kompaktní dřevěná chata ISLA 🏠18m² se zastřešenou terasou o rozloze 7 m² nabízí vyvážené uspořádání prostoru pro lenošení v interiéru i exteriéru. Pokud hledáte na zahradu chatku v tradičním stylu, která by nezatěžovala vaši zahradu 🌳, ale poskytovala maximální funkčnost, tento stylový model by mohl být tím pravým. Pro vaše maximální pohodlí je k dispozici i zateplená verze tohoto modelu. Sníte o malém víkendovém úkrytu? Vysoce cenově dostupná dřevěná chata ISLA by pro vás mohla… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná montovaná chata ELLA 28m² (7x4) 44mm v obci Trnová u Plzně

  Stylová dřevěná chata ELLA 🏠, vyrobená z kvalitního přírodního jehličnatého dřeva, je nádherným skvostem v klasickém stylu, který si získá srdce 💗 mnoha zákazníků. Náš zákazník z obce Trnová si nechal postavit rovnou dvě! Robustně a spolehlivě postavená neobyčejná konstrukce vám poskytne dlouholetou funkčnost a pohodlí.  ELLA nabízí ten jednoduše neodolatelný estetický vzhled pro každého, kdo hledá relativně kompaktní řešení, které zároveň poskytuje spoustu funkčních výhod.  Montovanou dřevěnou chatu ELL… (More)
 • Dřevěný dům od Pineca.cz vs. drsné mongolské klima

  Naše geografie lokalit se rozprostírá po celém světě, ale stále existují místa, která naše projektové týmy ještě neobjevily. Mongolsko je jednou z nejvyhlášenějších lokalit, kterou jsme nedávno přidali na seznam dodávek našich produktů. Jednalo se o zcela výjimečnou cestu, aby se všechny materiály dostaly na tak vzdálené místo, které rozhodně stojí za zmínku v příběhu. Takže už na nic nečekejme a začněme. Rozlehlost zelené krajiny obklopující staveniště by mohla snadno vyrazit dech. Skutečné úsměvy a radost, kterých jsme byli svědky na fo… (More)
 • Naše realizace: Zahradní domek ELEONORA 19,8m² (6,6x3) 44mm v obci Sušice

  Dřevěný domek klasického tvaru ELEONORA 🏠 by měl upoutat pozornost obdivovatelů tradičního dřevěného stylu, kteří na své zahradě hledají dokonalý prostor pro odpočinek. Tato kompaktní stavba vám může posloužit k mnoha účelům: od rozšíření obývacího pokoje na zahradě až po funkční prostor pro uložení veškerého zahradního náčiní a uspořádání hobby místnosti nebo dílny. Pokud jste při procházení široké nabídky modelů narazili na tento, možná byste se jím měli zabývat hlouběji! Prozkoumejte potenciál této krásn&… (More)
 • Naše realizace: Dřevěný rodinný dům ROBERTA 110m² (16x7,2) 66mm

  Dřevěný rodinný dům ROBERTA 110m² (16x7,2) 66mm 🏡 je lahůdkou pro milovníky moderní architektury a pohodlí. Tento model ohromí stylovým vertikálním obložením a velkými okny, ale to hlavní je uvnitř - prostorný obývací pokoj a jedna koupelna pro každou ložnici! Toto uspořádání je skvělé pro rodiny s dětmi a starší osoby, které by měly problém s každodenním zdoláváním schodů. Vychutnejte si kreativní design apartmánu ROBERTA a dopřejte si jeho luxus!   Pokud se rozhodnete pro model ROBERTA, připravte se na kvalitní čas strávený se svými… (More)