Realizace našich staveb

 • Naše realizace: Dřevěná chata AGNES 75m2 44-44mm v zahrádkářské kolonii Brno - Jundrov

  Montovaný domek AGNES 🏡 s plochou 75m2 byl navržen tak, abyste si mohli užívat přirozeného světla a okolní krajiny. AGNES  je ideální pro ubytování 4 a více osob, které zajistí, že každý obyvatel bude mít svůj vlastní soukromý prostor. Hlavním bodem pozornosti domku je centrálně umístěný obývací pokoj, který poskytuje dostatek prostoru pro vaření, lenošení, stolování a komunikaci s vašimi blízkými.  V provedení s dvojitou stěnou nabízí možnost celoročního bydlení ve třech útulných pokojích, dvou… (More)
 • Naše realizace: Montovaná chata MARINA 50m² (8x6) 44mm v obci Hrobice

  Klasicky tvarovaná dřevostavba MARINA 🏡 se stylovým moderním vnějším obkladem nabízí široké možnosti plánování vnitřního uspořádání domu podle vašich představ. Díky svému otevřenému prostoru je MARINA skutečně multifunkčním modelem, který vám umožní realizovat vaše designové představy a vytvořit místo vašich snů. Z těchto důvodů si také náš zákazník z obce Hrobice naší MARINU zamiloval❤️. Dvoje dvojité dveře a velká okna poskytují krásný estetický vzhled a zajišťují, že v&aacu… (More)
 • Naše realizace: Zahradní chata AVIGNON 20m² (44mm) v sousedním Německu

  Kompaktní a funkční dřevěný dům 🏡 AVIGNON má v prvním patře útulný obývací prostor a ve druhém patře pohodlný půdní prostor, který je ideální pro uspořádání komfortní odpočinkové zóny 🛏️. Pokud hledáte vysoce funkční a finančně nenáročný dřevěný dům, tento model by pro vás mohl být tím pravým jako pro našeho zákazníka z Německa ✔️. Pro vaše maximální pohodlí je k dispozici i zateplená verze tohoto modelu. Hledáte kompaktní dřevostavbu, která vám poskytne vše potřebné pro poho… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná chata SALLY 20m² v obci Sruby

  🏡Montovaná chata SALLY s plochou 20m² splní i ty nejvyšší nároky na design a technické provedení zahradního domku. Řešení s izolovanou jednoduchou stěnou 44mm a vnějším obkladem zajistí, že nebude docházet k přehřívání vnitřního prostoru v letních měsících, ani k rychlému prochladnutí v průběhu zimy. Interiér je maximálně prosvětlen díky množství a rozměrům oken 🪟, která v kombinaci s dřevěnou fasádou dodávají této dřevostavbě jedinečný a moderní vzhled. V chatce naleznete i místnost pro sociální zázemí a k… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná chata ALBI 20m² (5x5,6) 44mm Vůsí u Milevska

  Dřevěná chata ALBI 🏡 s plochou 20m2, je navržena tak, aby se vešla i na ty nejmenší pozemky a poskytovala svým uživatelům maximální funkčnost. Kompaktní konstrukce této chatky nezatíží váš prostor a umožní vám prožít zasloužený odpočinek naplno. Užijte si útulnou zastřešenou terasu - ideální místo pro vypití ranní kávy nebo čaje a přivítání nového dne. Dvoupodlažní konstrukce umožňuje ušetřit prostor na zemi a poskytuje maximální funkčnost a pohodlí. Okna a dveře s dvojitým zasklením✅ nabízejí konstrukci dodat… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná chata EMMA 91m2 (8x5,7) 44mm v Batelově na Vysočině

  Dřevěná chata EMMA 🏡 na půdorysu 8 x 5,7 metrů nabízí vše podstatné, co můžete potřebovat jak pro celoroční bydlení, tak i rodinnou rekreaci. Tento krásný dvoupodlažní dům z ekologického přírodního jehličnatého dřeva nabízí prostorný obývací pokoj, menší místnost, která by mohla sloužit jako domácí pracovna, a koupelnu v prvním patře. V druhém patře je vyhrazen prostor pro vytvoření relaxační zóny - podle individuálních potřeb zde můžete zřídit 2-4 ložnice a zajistit pohodlný soukromý prostor pro odpočinek vše… (More)
 • Naše realizace: Zahradní domek NINA 5x5

  Zákaznice potřebovala ubytování pro svá roztomilá koťata, které by se zároveň vešlo na její zahradu. Zateplený zahradní domek Nina o rozměrech 5×5 m byl tedy ideální volbou a dokonale se hodil do vyhrazeného prostoru. Protože koťata měla v zatepleném domku žít po celý rok, byla zvolena varianta dvouplášťové, plně zateplené konstrukce s dvojitými okny a dveřmi. Poté, co chata dorazila, byla během dvou dnů nainstalována a koťata byla připravena na své nové bydlení.  ♥ Podobnou stavbu v naší nabídce najdete zde: ↓ Zahradní do… (More)
 • Naše realizace: Zahradní domek LILLE 20m² (4x5)

  Slyšeli jste někdy slovní spojení "chata uprostřed ničeho"? Zdá se, že náš klient Petr si přesně to splnil. Obrátil se na nás, když hledal chatku střední velikosti v tradičním designu, ve které by mohl relaxovat a zároveň skladovat své nářadí. V tu dobu jsme měli velmi dobrou nabídku na zahradní domek Lille 4x5 m, kterou Petr s radostí přijal. Před dodáním domku si nechal zhotovit betonový základ a vše bylo připraveno pro náš montážní tým. Ten domek nainstaloval a na střechu položil zelené asfaltové šindele. Montáž byla dokončena běhe… (More)
 • Naše realizace: Dvojitý přístřešek na auto se zázemím 6x7,5 m

  Je velmi příjemné mít přístřešek, který ochrání vaše auto, loď, motorku, nebo kolo před faktory, jako jsou prach, déšť, sníh, nebo "útoky" ptáků (ano, víte dobře, co mám na mysli). Čím dál více zákazníků tyto výhody oceňuje a vyhledává. To platí i v tomto případě. V rodině našeho klienta jsou dvě auta. K tomu má množství zahradního náčiní, které také potřeboval někde uskladnit. Sháněl tak něco většího, než běžný přístřešek pro auto. U nás si proto vybra… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná garáž CLASSIC 6x6 na Osoblažsku

  Není nic lepšího, než garáž, ve které je vaše auto v bezpečí. Zákazník z Osoblažska byl stejného názoru. Po vlastním průzkumu a několika telefonátech s řadou dodavatelů garáží se rozhodl pro naši nabídku a zakoupil dřevěnou garáž Classic o rozměrech 6x6 m. Dřevěnou garáž chtěl zejména proto, aby se vyhnul kondenzaci vlhkosti uvnitř (častý problém kovových garáží). Důležitým kritériem pro výběr dřevěné konstrukce bylo také využití přírodního materiálu. Tuto konkrétní garáž jsme měli v danou chvíli skladem, takže dodá… (More)