Potřebujete poradit? +420 775 515 905 Po – Pá: 8:00 – 17:00
Odeslat poptávku

Realizace našich staveb

 • Naše realizace: Montované dřevěné domy LANGON 107m² (8,7x6)

  LANGON je dvoupodlažní montovaná chata. Disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyní, koupelnou, dvěma ložnicemi a praktickým balkonem na obou stranách. Je jako stvořena pro víkendové pobyty, dovolenou i pro trvalé bydlení. Dům LANGON je vyroben z pomalu rostoucích dřevin, skandinávského smrku a severské borovice. Tento druh dřeva je odolnější vůči vlhkosti. Obytné montované chaty LANGON nabízíme ve dvou variantách. Můžete si vybrat mezi jednostěnnou variantou s tloušťkou stěny 66 mm, nebo variantou s dvojitými stěnami o tloušťce 44 mm. V případě dvoustěny je možné do prostoru mezi stěnami vložit různé druhy tepelné izolace. LANGON tak může být jak sezónní chatou, tak domem k celoročnímu bydlení. Specifikace obytné montované... (Plus)
 • Naše realizace: Moderní montované chaty HYMER 42m² (10x5)

  HYMER je montovanou chatou obdélníkového půdorysu se zastavěnou plochou 50 m2. Díky tomu poskytuje poměrně rozlehlý a prakticky řešený vnitřní prostor. Standardní provedení disponuje verandou se vstupem do hlavní obytné místnosti, dvěma stejně velkými pokoji a koupelnou. Může tak sloužit jako sezónní, nebo celoroční obytná chata pro ty, kteří nechtějí, nebo nemohou mít patro. Nabízen je ve dvou variantách. Můžete si vybrat mezi variantou s tloušťkou stěny 66 mm, nebo 44 mm. Stejně jako všechny naše modely je i tento vyroben z pomalu rostoucích dřevin, skandinávského smrku a severské borovice. Tento druh dřeva je odolnější vůči vlhkosti a plísni. Modifikovaná celoroční chata HYMER - dvoustěna 44+44 mm S investorem jsme jednali delší... (Plus)
 • Naše realizace: Dřevěný zahradní domek DREUX 12m²(4x3) 44mm v Lounech

  Moderní zahradní domek DREUX je oblíbený pro svou jednoduchost a jednoprostorový interiér. Hodí se především jako zázemí a útočiště před nepřízní počasí na zahradách. A tento účel bude plnit i dřevostavba, kterou jsme stavěli v kouzelném sadu plném starých vzrostlých stromů v Lounech. Stavělo se ve svahu na předem připravený vyšší betonový základ a v těsné blízkosti stromů, mezi které stavba zapadne, jako by sem patřila odjakživa. Na střechu přišel zelený asfaltový šindel a černé okapy, svody a oplechování. Černé je i oplechování základového soklu. Kouzelný výhled do sadu plného zeleně zajišťují dvě velká dvoukřídlá okna s izolačním sklem a prosklené dveře. Pokud vás stavba zaujala, neváhejte nás kontaktovat,... (Plus)
 • Realizace: Montovaná chata NANTES 30m² (6x5) u Nechranické přehrady

  Montované dřevostavby, jako je chata NANTES, se díky svým kompaktním rozměrům skvěle hodí pro rekreační využití. Oblíbená je především mezi lovci a rybáři, kterým poskytne se svými třemi místnostmi a krytou teráskou dostatečné pohodlí i na malém prostoru. Právě toho využil náš zákazník, který si chatu postavil na krásném přírodním pozemku přímo na břehu Nechranické přehrady. Vchod i terasa jsou orientovány směrem k vodní hladině od které je dělí doslova pár kroků. I mezi ostatní chatky na břehu přehrady díky tradičnímu designu skvěle zapadá, přestože doslova svítí novotou. Stavba ve svahu si vyžádala terénní úpravy a stavělo se na předem připravené jednoduché železobetonové základové desce. Montovaná chata dostala... (Plus)
 • Naše realizace: Dřevěná garáž s plochou střechou 4x6, 44mm, 24m v Lomnici nad Popelkou

  Dřevěná montovaná garáž je praktickým a levným způsobem, jak zajistit svému vozu ochranu před působením živlů i před zloději. Jednu takovou jsme postavili zákazníkovi v Lomnici nad Popelkou. Do garáže s rozměry 6 x 4 metry se pohodlně vejde běžný osobní vůz a zároveň i náhradní pneumatiky nebo nářadí, praktický je i boční vchod a okno. Garáž jsme montovali pro dřevostavbu netypicky přímo na zámkovou dlažbu. To u větších montovaných chatek není moc vhodný způsob, ale garáže takto v případě vhodného a kvalitně provedeného podkladu stavět lze. Stavba si ale díky této variantě vyžádala jednu malou úpravu, jíž je oplechování podkladových latí tak, aby pod stěny nezatékalo. Na střechu dřevěné montované garáže přišla... (Plus)
 • Naše realizace video - dřevěná montovaná chata ANICA u Týna nad Vltavou

  "Chtěli jsme chatu a protože už jeden zděný dům máme, tak jsme hledali dřevostavby, až manžel našel tady tu od Pineca.cz a víceméně jsme se do toho zamilovali. Už jenom podle obrázků:) Je to tady neuvěřitelně příjemné. To dřevo je prostě teplé je to příroda, patří to sem a v létě ve vedru je tady nějakých 5 nebo 6 a stupňů mi než venku. No a ještě to hrozně hezky voní Takže my jsme tady naprosto spokojený" Dodává zákaznice paní Jana. Montovaná chata ANICA 71m² 44+44mm + izolace do stěn a podlahy ♥ Podívejte se také ↓ Realizace našich staveb Nejlepší YouTube kanály o dřevostavbách a stavění srubů. Část 1 Nejlepší YouTube kanály o dřevostavbách a stavění srubů. Část 2 3 perly českého YouTube o dřevostavbách (Plus)
 • Naše realizace: Zahradní domek na nářadí CUBE 4m²(2x2) u Albrechtic nad Vltavou

  V malebné krajině u Albrechtic nad Vltavou jsme klientovi vedle prostorné dřevostavby ANICA postavili i šikovný domek na nářadí CUBE. Pojďme se na něj zblízka podívat. Domek získal své jméno díky tomu, že má dva krát dva metry a je jen o málo vyšší, takže vnitřní prostor připomíná krychli. To mu předurčuje využití především jako skladu nářadí, ale bez problémů se do něj vejde i sportovní náčiní nebo zahradní technika. Nahrává tomu i prosklení pouze ve dveřích, které zaručuje přístup slunečního svitu v interiéru, ale zároveň lze využít všechny stěny domku ke skladování. V Albrechticích se stavělo na betonové podestě, která byla o něco větší, než půdorys domku. Vytváří tak praktické zpevněné zápraží a do... (Plus)
 • Naše realizace: Montovaná chata HELEN 24m² (6x6) 66mm v Chebu

  Montované dřevostavby, jako je chata HELEN jsou skvělé především pro nenáročnou ale komfortní rekreaci. Na plochu menší než 25 m2 se v ní vejde obývací místnost s kuchyňským koutem, samostatná ložnice a koupelna. Pohodlí při rekreaci ještě zvyšuje i prostorná zastřešená terasa. A přesně všech těchto výhod bude moci využívat i zákazník z Chebu, který si HELEN nechal postavit na svoji opečovávanou zahradu. O tom, že dřevostavba nebude sloužit k rekreaci jen v létě, svědčí volba silnějších 66mm stěn a zateplené střechy. Střechu jsme izolovali minerální vatou a použili kvalitní plechovou krytinu. Stavělo se na betonovém základě a chata je orientována tak, aby výhled z terasy směřoval z mírného kopce dolů do zahrady. Majitelé... (Plus)
 • Inspirace z Francie: Život v domě ze dřeva je jedinečný zážitek!

  Stavba domu je mnohem víc než dobrodružství. Je to skutečná výzva, která stojí za to. Když je tedy dotyčný dům ze dřeva a majitel je navíc tak trochu kutil, stává se z toho životní zkušenost. To tvrdí zákazník francouzské pobočky firmy Pineca , sesterské společnosti Pineca.cz, která prodává totožné produkty. V rozhovoru popisuje, jak dřevostavbu postavil i to, jak se mu v ní žije. "Jakmile jednou bydlíte v dřevěném domě, už nechcete bydlet nikde jinde,” dodává. Projekt je zajímavý především tím, že si zákazník Jean R. nechal vyrobit atypický zakázkový dům a postavil ho jako pasivní dřevostavbu.  Jako základ posloužil náš model Angers vyrobený na zakázku, s velmi specifickým požadavkem na 44 mm s dodatečným 20mm obkladem,... (Plus)
 • Naše realizace: Montovaná chata SCOOT 25m² (4,5x6) 44mm v Havířově

  Letní chata SCOOT je malý velký prostor s celou plejádou možných využití. Na 25 metrech disponuje až třemi místnostmi, má dva vchody a terasu krytou přesahem střechy. Díky vyšší střeše má hlavní místnost vysoký strop s křížícími se trámy a nad zbylými místnostmi tak může vzniknout praktická půda vhodná třeba jako loft na spaní. Skvěle se hodí jako menší ale uvnitř překvapivě prostorná rekreační chatka. A přesně takový účel zvolil náš zákazník z Havířova. Na vzorně udržované zahradě mu tak bude sloužit jako rekreační chatka s dispozicí 2+1, se spacím patrem nad hlavní místností, koupelnou a samostanou kuchyní s vlastním vchodem do zahrady. Základový rošt je sestaven na betonové desce s hydroizolací. Byla zvolena... (Plus)

Položky 110 z celkem 26

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3