Potřebujete poradit? +420 775 515 905 Po – Pá: 8:00 – 17:00
Odeslat poptávku

Realizace našich staveb

 • Naše realizace: Benington 13m²(4,5x3) 34mm v Kutné Hoře

  Dřevěná zahradní chatka Benington je ideální zahradní chatkou s celou škálou nejrůznějších možností použití. Na poměrně malé ploše totiž nabízí hned dva vchody do dvou stavebně oddělených místností a tak ji můžete využívat zároveň pro rekreaci a pro skladování nářadí nebo zahradních výpěstků. A tato schopnost učarovala i klientovi z Kutné Hory, který si Benington vysnil vedle pergoly na zahradě v příkrém kopci. Stačí se jen podívat na fotografie, abyste uvěřili, že naši řemeslníci se zapotili ještě dříve, než vůbec dali první dvě prkna k sobě.  Dnes už ale Benington pěkně z výšky shlíží do krajiny, oddělený od rodinného sídla železnou lávkou a velká prosklená okna a dveře z něj dělají ideální místo... (Plus)
 • Naše realizace: Zahradní chatka Bruxelles 22m² (5.5x4) 44mm na Plzeňsku

  Zahradní domek Bruxelles je díky své bohatě prosklené přední části ideálním adeptem na příjemný krytý pavilon v zahradě svádějící k posezení, nebo jako atelier probouzející uměleckou inspiraci. Na skladování zahradního haraburdí to s tolika okny zkrátka není vhodná volba. Při této realizaci se stavěl nedaleko západočeské metropole a na zahradě díky němu přibylo doslova kouzelné místo plné světla. Stavělo se na betonovém základě, střešní krytina byla zvolena tmavá bitumenová šindel a o odvod vody se stará tmavé okapy, které barevně ladí s detaily na oknech. Domek svým umístěním opticky uzavírá dvůr rodinného domu a vytváří skvělé místo pro setkání s návštěvami a relaxaci v zahradě. ♥ Zahradní domek najdete v... (Plus)
 • Naše realizace: Dvojgaráž Hangar 6x9, 44mm 54m² v Hrbokově u Seče

  Moderní dřevěná montovaná garáž Hangar má jednu velkou přednost, a tou jsou velkorysé rozměry. Na plochu 6x9 metrů se vejdou bez problémů dvě auta a ještě zbude dost místa pro uskladnění nejrůznějšího nářadí. Možná i kvůli úctyhodné velikosti stavby si náš klient v Hrbokově u Seče nechal hrubou stavbu na připraveném podkladu postavit od našeho montážního týmu a nepustil se do ní sám. Střechu a nátěry už ale nejsou naše práce a pan majitel si je dělal svépomocí. Dřevěnou dvojgaráž jsme v Železných horách stavěli v mírném svahu na betonový základ s dekorem cihel. Ten s masivním dřevem chatky výborně ladí. Majitel se rozhodl využívat pouze jedna vrata do garáže a místo druhých si tak zvolil plnou zeď. Uvnitř díky tomu... (Plus)
 • Naše realizace: zahradní domek Shanon 16 m2 + 7 m2 44mm v Odolené Vodě

  Dřevěný zahradní domek Shanon je elegantním rekreačním zázemím pro chataře, zahrádkáře nebo třeba rybáře. Její skvělou předností je prostorná sedmimetrová zastřešená terasa, na které můžete v klidu odpočívat, i když venku prší. A právě pořádnou hydroizolaci pro tuto chatku si přál i zákazník z Odolené Vody. Základovou desku, na níž jsme chatu stavěli, jsme proto natřeli asfaltovým penetračním lakem a na něj jsme svařovali asfaltovou folii, takže dřevěnou podlahu chatky nebude ohrožovat vzlínající vlhkost. Stačilo se na tomto postupu jen předem domluvit. Povedl se i výběr tmavé střešní krytiny a tmavých okapů, které s masivním dřevem montované dřevostavby ladí i díky perfektně zvolenému odstínu olejové lazury v... (Plus)
 • Naše realizace: zateplená zahradní chatka Wissous 19.9m²(5x4m) v jižních Čechách

  Elegantní zahradní domek Wissous má ze dvou stran velká okna, díky kterým je jeho interiér plný světla. Zákazník si u montované chaty v tomto případě přál o trochu větší odolnost proti zimě, a tak jsme zvolili o deset milimetrů silnější materiál obvodových stěn, než běžně nabízíme. Kvůli snížení tepelných ztrát střechou jsme na zahradním domku také izolovali střechu i 20 cm vrstvou minerální vaty. Ta se krom efektu zateplení hodí i v létě proti teplu z rozpálené plechové krytiny, kterou jsme na střechu dávali. A má i jednu další vlastnost, jež se hodí především v deštivých dnech – odhlučnění. Majitele roubené chatky tak při letních deštích nebude rušit bubnování kapek na plechovou krytinu. Pokud vás stavba zaujala,... (Plus)
 • Naše realizace: Dřevěná montovaná chatka Nina 5x5 44mm u Ústí nad Labem

  Na jaře toho roku jsme v obci Církvice prováděli montáž hrubé stavby zahradního domku Nice. Ta zahrnovala založení stavby na připravený základ připevněním dodaného dřevěného roštu, sestavení samotné dřevěné konstrukce, osazení oken a dveří, pobytí podlahy a střechy. Jednotlivé vrstvy obvodových stěn každé stavby zpevňujeme při montáži pomocí vrutů, aby se konstrukce při sesychání dřeva zásadním způsobem neporušila. Zahradní chatka Nina je díky dvěma oknům krásně prosvětlená a poskytne vám tak příjemný prostor pro odpočinek během práce na zahradě, nebo poslouží jako útulný pokoj pro hosty. Charakteristickým znakem této dřevostavby je 70 cm dlouhý přesah střechy nad vchodem, který vás ochrání před deštěm při... (Plus)
 • Naše realizace: Garáž 5x3,6m, tloušťka stěny 28 mm ve Vysoké Lhotě

  Při této realizaci do svahu se s nadsázkou hrálo o milimetry. Stavba je lehce zahloubena pod terén do prostoru chráněného betonovými zídkami a garáž se mezi ně vešla dost natěsno. Rošt ze základových latí je sestaven na kvalitně provedené betonové dlažbě a je chráněn hydroizolační vrstvou. Okna a dveře jsou zasklena izolačním dvojsklem. Na střechu byl použit asfaltový šindel a okapy a svody dešťové vody byly provedeny v PVC.  Pokud vás stavba zaujala, neváhejte nás kontaktovat, abychom vám poskytli jakékoliv další technické detaily. ♥ Garáž najdete v naší nabídce zde: ↓ Garáž 360x535 44mm, 19.9m²  Okno garáže Detail vstupu Vstup Celkový pohled Podívejte se také ↓ Naše realizace:... (Plus)
 • Naše realizace: zahradní domek Aisne Plus 9m²(3x3) v Soběslavi

  Moderní dřevěný zahradní domek Aisne Plus nabízí prostornou zastřešenou terasu a prosluněnou místnost krytou před povětrností. Standardně má terasa jen jednu chráněnou stranu, ale v Soběslavi jsme na přání zákazníka udělali takové stěny dvě, takže se ke dveřím chatky dostanete jen z čelní strany. Designu to ale neuškodilo. Stavělo se na betonovém základě a sokl je navíc chráněný parapetem. Nátěrem získala chatka medovou barvu. Pultová střecha je skloněná dozadu, kde se ukrývá i plastový okap, který tak při čelním pohledu neruší vzhled chatky. Pokud vás stavba zaujala, neváhejte nás kontaktovat, abychom vám poskytli jakékoliv další technické detaily. ♥ Zahradní domek v naší nabídce už není, ale velmi podobný je altán... (Plus)
 • Realizace našich staveb: dřevostavba LANGON se 107m² na Vysočině

  Dřevostavba Langon je plnohodnotný dům, který můžete využít jako prostornou chatu i k trvalému bydlení. Tato realizace stojí na pozemku obklopeném vzrostlými smrky ve Skřinářově na Vysočině. Nádherně do lesního prostředí zapadla, jako by byla přímo na toto místo byla naprojektovaná.  V mírně skloněném terénu se stavělo na pevném betonovém základě. Dům je situován tak, že čelní strana míří z kopce dolů. Balkon, na který se vchází z ložnice v patře, tak bude poskytovat svému majiteli perfektní výhled. V našem katalogu si můžete tento dům projít i tak, jak vypadá jedna z jeho realizací na francouzském venkově, kde místo našeho balkonu nainstalovali velmi prostornou terasu. Ve Skřinářově je s balkonem původním, což se k... (Plus)
 • Naše realizace: dřevěná garáž 4x6m, 44mm, 24m²

  Už první pohled na zahradu, kde stojí tato garáž, prozradil pečlivého majitele. Udržovaný trávník a perfektně připravená vyvýšená betonová základová deska toho byly důkazem.  Garáž v tomto případě leží přímo na betonovém základě bez potřeby dalšího podkladu, základové trámy upravené autoklávem poskytují dostatečnou hydroizolaci od betonu.  Okna i dveře mají výplně z izolačních dvojskel a garáž může klidně sloužit i jako dílna či ateliér. Na střechu přišla plechová krytina se vzhledem tašek. Stavba dostala nátěr ochranným lakem, který mírně ztmavil přirozený odstín dřeva. Určitě potěší oko každého návštěvníka této zahrady a díky pečlivosti přípravy a provedení bude sloužit mnoho dlouhých let. Pokud... (Plus)

Položky 110 z celkem 12

Stránka:
 1. 1
 2. 2