O nás

      

Více než 30 000 vyrobených chat, domků a garáží


Společnost Pineca Group se zabývá produkcí a distribucí dřevěných domů, zahradních staveb a přístřešků. Jako hlavní materiály využíváme ekologicky těžené dřevo severské borovice a skandinávského smrku, abychom zajistili vždy tu nejlepší kvalitu našich produktů. Pineca Group každý rok vyprodukuje okolo 10 tisíc dřevostaveb, které doručí zákazníkům v Evropě a Severní Americe. S více než 300 obchodními partnery a 100 400 dodanými stavbami jsme jeden z nejvýznamnějších a nejzkušenějších výrobců dřevěných konstrukcí


Rodinné začátky a expanze do světa


Od roku 1993 se poptávka po výrobcích naší původně rodinné litevské firmy stále zvedá. Nejdříve jsme naše dřevěné montované chatkyzahradní přístřešky a dřevěné garáže dodávali pouze obchodním partnerům, ale od roku 2011 si mohou naše výrobky koupit zákazníci i napřímo. Mohou tak vybírat z celé škály našich produktů, využívat výhodnější ceny, a také naši odbornost a know-how. Pod jménem Chalet de Jardin a Am-Garden působíme ve Francii, Quick-Garden jsme ve Spojeném KrálovstvíPineca jsme v Německu a Česku. V České republice má Pineca vlastní pobočku od roku 2018. Disponuje vlastním skladem pro nejoblíbenější produkty a využívá česky mluvící tým odborníků a monterů.

Hodnoty, které všichni členové firemní rodiny uznávají, jsou: zodpovědnost, respekt, tvorba hodnot, podnikání, tvořivost, týmová práce a optimismus. Tyto hodnoty spojují všechny zaměstnance skupiny Pineca a podporují úspěšné provedení naší strategie. Naší vizí je navrhovat nejlepší řešení zaměřená na rozvoj odvětví dřevěných staveb a bioenergetiky.

Všechny naše domky jsou vyrobeny z kvalitního severského dřeva a z certifikovaných těžebních míst a díky tomu jsou naše výrobky nejen krásné na pohled ale i pevné, trvanlivé a perfektně odolávají vlivům prostředí. 


Rozhovor s ředitelem Pineca.cz  - Marek Jaroš, ředitel Pineca.cz tvrdí: “Dřevostavby nejsou návrat do pravěku, je v nich budoucnost”


Jsme držiteli Certifikace FSC

https://fsc.org/


Certifikace FSC je mezinárodní systém, který zajišťuje udržitelné hospodaření s lesy a lesními ekosystémy. Certifikace sleduje dodržování přísných standardů pro udržitelné hospodaření a ochranu biodiverzity, pracovních práv a práv místních komunit. FSC certifikace se týká nejen lesů, ale také výrobků z lesního dřeva, aby spotřebitelé mohli nakupovat s vědomím, že podporují udržitelnou správu lesů a zachování životního prostředí a lidských práv.


Kontaktujte nás

MJ Products s.r.o.   IČ: 07868537

Centrální sklad: Žižkova ul., 395 01 Pacov

Kontaktní čas: od pondělí do pátku, od 8h do 17h.

Telefon: +420 775 515 905 . e-mailpodpora@pineca.cz