• Naše realizace: Dřevěná chata AGNES 75m2 44-44mm v zahrádkářské kolonii Brno - Jundrov

  Montovaný domek AGNES 🏡 s plochou 75m2 byl navržen tak, abyste si mohli užívat přirozeného světla a okolní krajiny. AGNES  je ideální pro ubytování 4 a více osob, které zajistí, že každý obyvatel bude mít svůj vlastní soukromý prostor. Hlavním bodem pozornosti domku je centrálně umístěný obývací pokoj, který poskytuje dostatek prostoru pro vaření, lenošení, stolování a komunikaci s vašimi blízkými.  V provedení s dvojitou stěnou nabízí možnost celoročního bydlení ve třech útulných pokojích, dvou… (More)
 • ▶️ Naše realizace video - dřevěná chata ANNA 44 mm u Herálce

  Dřevěná chata ANNA v malebné obci Herálec na Vysočině nás opravdu okouzlila. Její majitel si ji vyšperkoval a vytvořil v ní perfektní místo pro relaxaci na zahradě rodinného domku. Skromné zázemí zvětšuje prosklená veranda a ještě větší pohodlí dodává velká terasa zastíněná plachtou. Zahradní bungalov ANNA Scandinavia 37m² + izolace do stěn a podlahy   Domy je možné na přání do určité míry modifikovat a přizpůsobit je konkrétním požadavkům klienta (např. přidat/odebrat okno, zvolit způsob zateplení apod.). 📞 Kontaktujte ná… (More)
 • Naše realizace: Montovaná chata MARINA 50m² (8x6) 44mm v obci Hrobice

  Klasicky tvarovaná dřevostavba MARINA 🏡 se stylovým moderním vnějším obkladem nabízí široké možnosti plánování vnitřního uspořádání domu podle vašich představ. Díky svému otevřenému prostoru je MARINA skutečně multifunkčním modelem, který vám umožní realizovat vaše designové představy a vytvořit místo vašich snů. Z těchto důvodů si také náš zákazník z obce Hrobice naší MARINU zamiloval❤️. Dvoje dvojité dveře a velká okna poskytují krásný estetický vzhled a zajišťují, že v&aacu… (More)
 • ▶️ Naše realizace video - Zahradní domek WISSOUS 25m²(5x5) 34mm u Ledče nad Sázavou

  Dřevostavba Wissous je skvělý zahradní domek, který může mít řadu různých využití. V této zahradě dostal nadstandardní terasu, zateplení střechy a má čistě rekreační funkci. Podívejte se, jak mu to v zahradě na Vysočině sekne. 👉  Zahradní domek WISSOUS 25m²(5x5) 34mm   Domy je možné na přání do určité míry modifikovat a přizpůsobit je konkrétním požadavkům klienta (např. přidat/odebrat okno, zvolit způsob zateplení apod.). 📞 Kontaktujte nás pro více informací o možnostech řešení na míru, nebo případné rady týkající se zákla… (More)
 • ▶️ Naše realizace video - moderní dřevěná chata SOPHIA 20m² + patro (5x4) u Jemnice

  Dřevěná montovaná chata SOPHIA je jednoduchá a elegantní zároveň. Díky koupelně s toaletou a patru na spaní je možné ji obývat s celou rodinou i delší dobu. 👉  Dřevěná chata SOPHIA 20m² + izolace do stěn a podlahy   🏠 Podívejte se i na realizaci "sesterské" chaty SARA, která má stejný půdorys a velmi podobně řešené vnitřní dispozice. Hlavním rozdílem je sedlová střecha.    • 🏠 Naše realizace - Moderní dřevěná ch...     Domy je možné na přání do určité míry modifikovat&nb… (More)
 • ▶️ Naše realizace video - moderní dřevěná chata SARA 20 m² (5x4) + patro na spaní u Přerova

  Dřevěná montovaná chata SARA je jednoduchá a elegantní zároveň. Díky koupelně s toaletou a patru na spaní je možné ji obývat s celou rodinou i delší dobu. 👉  Montovaná chata SARA 20 m² + izolace do stěn a podlahy   🏠 Podívejte se i na realizaci "sesterské" chaty SOPHIA, která má stejný půdorys a velmi podobně řešené vnitřní dispozice. Hlavním rozdílem je pultová střecha. ▶️ Naše realizace video - Moderní dřevěná chata SOPHIA 20m² + patro (5x4) Domy je možné na přání do určité míry modifikovat a přizpůsobit je konkrétn&iacut… (More)
 • ▶️ Naše realizace video: dřevěná chata FILL s netradiční štukovou fasádou se Středočeském kraji

  Celoroční zateplená dřevěná chata FILL ve Středočeském kraji má díky štukové fasádě netradiční vzhled. Zvenku se tváří jako zděný dům, ale uvnitř je to čistokrevná montovaná dřevostavba. Majitelé tu tráví celé léto a nejraději na prostorné terase s výhledem na upravenou zahradu. Dřevěná chata FILL 60m² (10,5x6) 44mm     Domy je možné na přání do určité míry modifikovat a přizpůsobit je konkrétním požadavkům klienta (např. přidat/odebrat okno, zvolit způsob zateplení apod.). 📞 Kontaktujte nás pro více informací… (More)
 • Praktické tipy pro nátěr dřevěného domku

  Udržovací nátěr montovaných dřevěných domů může vypadat jako jednoduchá práce, tím spíš, když ji sledujete na instruktážním videu na internetu. Stačí vzít štětec, namočit ho do barvy a může se začít. Výsledkem ale v takovém případě bude jen odfláknutá práce a v některých případech je lepší nedělat nic, než toto. Dřevo se od ostatních materiálů liší a vy s tím musíte při přípravě počítat. Níže najdete tipy, které jsou pro natírání dřevěného domu zásadní. Příprava dřeva Barva sice dodá domu… (More)
 • Naše realizace: Zahradní chata AVIGNON 20m² (44mm) v sousedním Německu

  Kompaktní a funkční dřevěný dům 🏡 AVIGNON má v prvním patře útulný obývací prostor a ve druhém patře pohodlný půdní prostor, který je ideální pro uspořádání komfortní odpočinkové zóny 🛏️. Pokud hledáte vysoce funkční a finančně nenáročný dřevěný dům, tento model by pro vás mohl být tím pravým jako pro našeho zákazníka z Německa ✔️. Pro vaše maximální pohodlí je k dispozici i zateplená verze tohoto modelu. Hledáte kompaktní dřevostavbu, která vám poskytne vše potřebné pro poho… (More)
 • Jak pronajímat dřevěné domy?

  Postavili jste si montovanou dřevostavbu, či dřevěnou chatu, ale celoročně ji nevyužíváte a plánujete ji krátkodobě pronajímat, aby se hypotéka splatila dříve? Nebo jste montované chatky kvůli pronájmu rovnou stavěli? Ať už je to tak, či onak, patříte mezi velkou skupinu majitelů dřevostavby, kteří se rozhodli z pronájmu něco vytěžit. Bez ohledu na důvod, proč to děláte, je pronájem skvělým způsobem, jak investici do dřevěného domu výhodně zúročit a vydělat na ní. Většina majitelů rekreační dřevostavby v dobré lokalitě nad pronajímáním své nemovitosti určitě alespoň přemýšlí. Vždyť stač… (More)