• Realizace u sousedů - dřevěný dům pro menší bydlení v regionu Frielendorf, Německo

  Poté, co děti vyrostly, začal náš klient Lothar a jeho žena Doris uvažovat o prodeji velkého rodinného domu a přestěhování do kompaktnějšího bydlení. Rodina zkoumala různé možnosti, až našla klasický dřevěný dům RIVIERA. Vybrali si také odpovídající dřevěnou garáž o rozměrech 4x6m, která splnila jejich potřeby pro zaparkování vozidla a získali tak i praktický prostor pro dílnu. Hledání vhodného pozemku pro stavbu domu trvalo několik let, ale stálo to za to, protože našli krásnou zahradu plné starých ovocných stromů. Klíčov&e… (More)
 • ▶️ Naše realizace video - Dřevěná chata ALICE 44+44 mm u Orlíku

  Dřevěná chata ALICE je čerstvě zbudovaná v nádherném prostředí na břehu orlické přehrady. Impozantní bungalov získal na výšce díky podsklepení s garáží. Terénní úpravy a příprava na vyvýšenou terasu dává napovědět, že tady vzniká velmi příjemné letní sídlo.   Chatu najdete zde: ⬇️  Dřevěná chata ALICE 44+44 mm Domy je možné na přání do určité míry modifikovat a přizpůsobit je konkrétním požadavkům klienta (např. přidat/odebrat okno, zvolit způsob zateplení apod.). 📞 Kontaktujte nás pro více info… (More)
 • Realizace u sousedů - zahradní domek Davea a Ginie na předměstí Londýna

  Rodina chtěla něco víc než jen sklad, ale stavbu, která by jim pomohla užívat si prostor na zahradě. Protože znali podnebí anglického Watfordu, dával úkryt před deštěm dokonalý smysl. Vybraným modelem byl náš zahradní domek s plochou střechou DREUX, což je praktická a multifunkční stavba s otevřeným půdorysem. Podívejme se, jak si šestičlenná rodina - Dave, Ginie, dva teenageři a dvě kočky - splnila své přání! Cesta, která vedla k Pineca Manželé si představovali dílnu s prostorem pro uskladnění jízdních kol. Nejprve oslovili několik místních stavbařů, aby prostor vyčistili a při… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná montovaná chata GRETA 54m² (9x6) 44mm ve Vestci

  Prostorná dřevěná chata GRETA 54m² 🏠 je skutečným skvostem klasického stylu, který zajišťuje útulnost, pohodlí a mnohostranné možnosti využití. Stejně jako mnoho jiných našich modelů má i tento možnost rozšíření o terasu - prvek, jehož implementace do svého obytného prostoru pravděpodobně ještě nikdo nelitoval. Díky tradiční vrcholové střeše, velkým bočním oknům téměř od podlahy ke stropu a dveřím s přímým vstupem na venkovní terasu je opravdovým snem pro každého, kdo hledá krásný únik do přirozenějšího zp… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná chata ISLA 44mm, 18m² v Havlíčkově Brodě

  Útulná a kompaktní dřevěná chata ISLA 🏠18m² se zastřešenou terasou o rozloze 7 m² nabízí vyvážené uspořádání prostoru pro lenošení v interiéru i exteriéru. Pokud hledáte na zahradu chatku v tradičním stylu, která by nezatěžovala vaši zahradu 🌳, ale poskytovala maximální funkčnost, tento stylový model by mohl být tím pravým. Pro vaše maximální pohodlí je k dispozici i zateplená verze tohoto modelu. Sníte o malém víkendovém úkrytu? Vysoce cenově dostupná dřevěná chata ISLA by pro vás mohla… (More)
 • ▶️ Naše realizace video - Dřevěný rodinný dům VERA 127m² 66+66mm u Líbeznic

  Vera umístěná ve starém sadu ve středočeské obci byla původně koncipována pro celoroční rekreaci. Má dvojité zaizolované stěny, dvě ložnice, obývák i odpočinkovou místnost. Majitelé mají byt v Praze, ale vítězí příroda a kouzlo dřevostavby. Vypadá to na stěhování. 👉  Dřevěný rodinný dům VERA 127m² 66+66mm + izolace do stěn a podlahy Domy je možné na přání do určité míry modifikovat a přizpůsobit je konkrétním požadavkům klienta (např. přidat/odebrat okno, zvolit způsob zateplení apod.). 📞 Kontaktujte nás pro více informací o mož… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná montovaná chata ELLA 28m² (7x4) 44mm v obci Trnová u Plzně

  Stylová dřevěná chata ELLA 🏠, vyrobená z kvalitního přírodního jehličnatého dřeva, je nádherným skvostem v klasickém stylu, který si získá srdce 💗 mnoha zákazníků. Náš zákazník z obce Trnová si nechal postavit rovnou dvě! Robustně a spolehlivě postavená neobyčejná konstrukce vám poskytne dlouholetou funkčnost a pohodlí.  ELLA nabízí ten jednoduše neodolatelný estetický vzhled pro každého, kdo hledá relativně kompaktní řešení, které zároveň poskytuje spoustu funkčních výhod.  Montovanou dřevěnou chatu ELL… (More)
 • Dřevěný dům od Pineca.cz vs. drsné mongolské klima

  Naše geografie lokalit se rozprostírá po celém světě, ale stále existují místa, která naše projektové týmy ještě neobjevily. Mongolsko je jednou z nejvyhlášenějších lokalit, kterou jsme nedávno přidali na seznam dodávek našich produktů. Jednalo se o zcela výjimečnou cestu, aby se všechny materiály dostaly na tak vzdálené místo, které rozhodně stojí za zmínku v příběhu. Takže už na nic nečekejme a začněme. Rozlehlost zelené krajiny obklopující staveniště by mohla snadno vyrazit dech. Skutečné úsměvy a radost, kterých jsme byli svědky na fo… (More)
 • ▶️ Naše realizace video - Zahradní domek ELEONORA 44 mm u Sušice

  Zahradní domek ELEONORA patří k větším zahradním domkům, které vám poskytnou více prostoru, a má tak více možností využití. Majitelka z Jižních Čech si v něm zařídila šicí dílnu a získala tak na zahradě světlý a krásný prostor, kde ji při její práci nikdo neruší. Chatu najdete zde: ⬇️  Zahradní domek Eleonora 19,8m² (6,6x3) 44mm   Domy je možné na přání do určité míry modifikovat a přizpůsobit je konkrétním požadavkům klienta (např. přidat/odebrat okno, zvolit způsob zateplení apod.). 📞 Kontaktujte nás pro v&i… (More)
 • Naše realizace: Zahradní domek ELEONORA 19,8m² (6,6x3) 44mm v obci Sušice

  Dřevěný domek klasického tvaru ELEONORA 🏠 by měl upoutat pozornost obdivovatelů tradičního dřevěného stylu, kteří na své zahradě hledají dokonalý prostor pro odpočinek. Tato kompaktní stavba vám může posloužit k mnoha účelům: od rozšíření obývacího pokoje na zahradě až po funkční prostor pro uložení veškerého zahradního náčiní a uspořádání hobby místnosti nebo dílny. Pokud jste při procházení široké nabídky modelů narazili na tento, možná byste se jím měli zabývat hlouběji! Prozkoumejte potenciál této krásn&… (More)