Potřebujete poradit? +420 775 515 905 Po – Pá: 8:00 – 17:00
Odeslat poptávku

Video

 • Naše realizace video - dřevěná montovaná chata ANICA u Týna nad Vltavou

  "Chtěli jsme chatu a protože už jeden zděný dům máme, tak jsme hledali dřevostavby, až manžel našel tady tu od Pineca.cz a víceméně jsme se do toho zamilovali. Už jenom podle obrázků:) Je to tady neuvěřitelně příjemné. To dřevo je prostě teplé je to příroda, patří to sem a v létě ve vedru je tady nějakých 5 nebo 6 a stupňů mi než venku. No a ještě to hrozně hezky voní Takže my jsme tady naprosto spokojený" Dodává zákaznice paní Jana. Montovaná chata ANICA 71m² 44+44mm + izolace do stěn a podlahy ♥ Podívejte se také ↓ Realizace našich staveb Nejlepší YouTube kanály o dřevostavbách a stavění srubů. Část 1 Nejlepší YouTube kanály o dřevostavbách a stavění srubů. Část 2 3 perly českého YouTube o dřevostavbách (Plus)
 • Video - Krásný dřevěný montovaný dům VERA 127m² (12x9,5) 66mm

  Krásný a prostorný dřevěný dům určený pro celou rodinu, kde můžete celoročně bydlet a podle přání si můžete upravit druhé poschodí. Ideální dřevostavba do 1.5 milionu. Podívejte se sami. ♥ Podívejte se také ↓ Nejlepší YouTube kanály o dřevostavbách a stavění srubů. Část 1 Nejlepší YouTube kanály o dřevostavbách a stavění srubů. Část 2 3 perly českého YouTube o dřevostavbách (Plus)
 • 3 perly českého YouTube o dřevostavbách

  Tentokrát se podíváme do českých luhů a hájů. Přestože tato videa nemají takovou sledovanost, jako ta zahraniční, najdeme i v našich končinách opravdové machry, kteří se dřevem umí učiněná kouzla.   1. Stavba srubu svépomocí - vlk samotář se zlatýma rukama Videa Václava Holzknechta vám odhalí, jak si postavit klasický srub z kulatiny, a to tím nejdrsnějším způsobem. Začíná totiž stavbou dřevěného jeřábu, který při stavbě srubu v dalších třech videích používá. Do práce se pouští výhradně sám, což je při pohledu na impozantní kmeny, ze kterých staví, opravdu úctyhodný výkon. Nebojí se zapojit ve velké míře ani ruční nářadí. Šlachovitý stavitel s vizáží ošlehaného zlatokopa si navíc v mrazech s klidem vycpe... (Plus)
 • Nejlepší YouTube kanály o dřevostavbách a stavění srubů. Část 2

  Sever je místo, kde jsou muži i příroda drsnější a tradice tradičnější. Kde se koupe v sudu, nebo se rovnou seká díra do zamrzlého jezera. Kde se jí syrové nebo naopak hodně uzrálé ryby, a kde muži v kostkovaných košilích nosili plnovous ještě dříve, než se vymyslelo slovo hipster. Sever je ale také místo, kde se už tisíce let bydlí v dřevostavbách a dřevo obklopuje místní obyvatele od kolébky po rakev. Vybrali jsme pro vás tři youtubové tipy na příjemné jarní večery u krbu.  1. Northmen Northmen - Seveřané, neboli Cech severských mistrů řemeslníků. Tak nějak by se dal přeložit název kanálu, který spojuje videa hned několika profesí. Koupete se v zamrzlém vodopádu, po večerech kovete damascénské nože a přes den vyrábíte... (Plus)
 • Nejlepší YouTube kanály o dřevostavbách a stavění srubů. Část 1

  Dřevostavby jsou celoživotní vášeň. Život v čisté přírodě a bydlení s vůní dřeva se prostě nedá srovnat s ničím jiným. Ať už si plánujete svůj velký útěk před civilizací, nebo jen sbíráte inspiraci na svůj víkendový stavební projekt, podívejte se na videa, která hýbou světem.    1. My Self Reliance - Epický celovečerák o dvou letech v divočině   Kanaďan Shawn James se nebojí samoty ani těžké práce. Opustil město a nehostinné divočině severně od Toronta vystavěl sám a vlastníma rukama srub a další menší stavby v podstatě jen z toho, co našel v přírodě. Kromě kratších videí najdete v kanálu My Self Reliance i jeho hodinu a půl dlouhé nádherně sestříhané video Two Years Alone in Wilderness mapující jeho... (Plus)
 • Video - představení zahradního domku

  V tomoto videu představujeme naše zahradní domky. Pojďme na to! ⇓ Tip - Chcete podrobně vidět jak stavíme naše dřevěné domy? Podívejte se na naše video. (Plus)
 • Video - stavba a montáž dřevěného domku

  Podívejte se na naše video jak stavíme a montujeme dřevěné domy u nás v Pinca.cz. Video ukazuje celkový proces montáže dřevostavby. ⇓ (Plus)

položek: 7