Dřevěné domy

 • ▶️ Naše realizace video - Dřevěná chata ALICE 44+44 mm u Orlíku

  Dřevěná chata ALICE je čerstvě zbudovaná v nádherném prostředí na břehu orlické přehrady. Impozantní bungalov získal na výšce díky podsklepení s garáží. Terénní úpravy a příprava na vyvýšenou terasu dává napovědět, že tady vzniká velmi příjemné letní sídlo.   Chatu najdete zde: ⬇️  Dřevěná chata ALICE 44+44 mm Domy je možné na přání do určité míry modifikovat a přizpůsobit je konkrétním požadavkům klienta (např. přidat/odebrat okno, zvolit způsob zateplení apod.). 📞 Kontaktujte nás pro více info… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná montovaná chata GRETA 54m² (9x6) 44mm ve Vestci

  Prostorná dřevěná chata GRETA 54m² 🏠 je skutečným skvostem klasického stylu, který zajišťuje útulnost, pohodlí a mnohostranné možnosti využití. Stejně jako mnoho jiných našich modelů má i tento možnost rozšíření o terasu - prvek, jehož implementace do svého obytného prostoru pravděpodobně ještě nikdo nelitoval. Díky tradiční vrcholové střeše, velkým bočním oknům téměř od podlahy ke stropu a dveřím s přímým vstupem na venkovní terasu je opravdovým snem pro každého, kdo hledá krásný únik do přirozenějšího zp… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná chata ISLA 44mm, 18m² v Havlíčkově Brodě

  Útulná a kompaktní dřevěná chata ISLA 🏠18m² se zastřešenou terasou o rozloze 7 m² nabízí vyvážené uspořádání prostoru pro lenošení v interiéru i exteriéru. Pokud hledáte na zahradu chatku v tradičním stylu, která by nezatěžovala vaši zahradu 🌳, ale poskytovala maximální funkčnost, tento stylový model by mohl být tím pravým. Pro vaše maximální pohodlí je k dispozici i zateplená verze tohoto modelu. Sníte o malém víkendovém úkrytu? Vysoce cenově dostupná dřevěná chata ISLA by pro vás mohla… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná montovaná chata ELLA 28m² (7x4) 44mm v obci Trnová u Plzně

  Stylová dřevěná chata ELLA 🏠, vyrobená z kvalitního přírodního jehličnatého dřeva, je nádherným skvostem v klasickém stylu, který si získá srdce 💗 mnoha zákazníků. Náš zákazník z obce Trnová si nechal postavit rovnou dvě! Robustně a spolehlivě postavená neobyčejná konstrukce vám poskytne dlouholetou funkčnost a pohodlí.  ELLA nabízí ten jednoduše neodolatelný estetický vzhled pro každého, kdo hledá relativně kompaktní řešení, které zároveň poskytuje spoustu funkčních výhod.  Montovanou dřevěnou chatu ELL… (More)
 • Dřevěný dům od Pineca.cz vs. drsné mongolské klima

  Naše geografie lokalit se rozprostírá po celém světě, ale stále existují místa, která naše projektové týmy ještě neobjevily. Mongolsko je jednou z nejvyhlášenějších lokalit, kterou jsme nedávno přidali na seznam dodávek našich produktů. Jednalo se o zcela výjimečnou cestu, aby se všechny materiály dostaly na tak vzdálené místo, které rozhodně stojí za zmínku v příběhu. Takže už na nic nečekejme a začněme. Rozlehlost zelené krajiny obklopující staveniště by mohla snadno vyrazit dech. Skutečné úsměvy a radost, kterých jsme byli svědky na fo… (More)
 • Naše realizace: Dřevěný rodinný dům ROBERTA 110m² (16x7,2) 66mm

  Dřevěný rodinný dům ROBERTA 110m² (16x7,2) 66mm 🏡 je lahůdkou pro milovníky moderní architektury a pohodlí. Tento model ohromí stylovým vertikálním obložením a velkými okny, ale to hlavní je uvnitř - prostorný obývací pokoj a jedna koupelna pro každou ložnici! Toto uspořádání je skvělé pro rodiny s dětmi a starší osoby, které by měly problém s každodenním zdoláváním schodů. Vychutnejte si kreativní design apartmánu ROBERTA a dopřejte si jeho luxus!   Pokud se rozhodnete pro model ROBERTA, připravte se na kvalitní čas strávený se svými… (More)
 • Naše realizace: Dřevěná chata AGNES 75m2 44-44mm v zahrádkářské kolonii Brno - Jundrov

  Montovaný domek AGNES 🏡 s plochou 75m2 byl navržen tak, abyste si mohli užívat přirozeného světla a okolní krajiny. AGNES  je ideální pro ubytování 4 a více osob, které zajistí, že každý obyvatel bude mít svůj vlastní soukromý prostor. Hlavním bodem pozornosti domku je centrálně umístěný obývací pokoj, který poskytuje dostatek prostoru pro vaření, lenošení, stolování a komunikaci s vašimi blízkými.  V provedení s dvojitou stěnou nabízí možnost celoročního bydlení ve třech útulných pokojích, dvou… (More)
 • Naše realizace: Montovaná chata MARINA 50m² (8x6) 44mm v obci Hrobice

  Klasicky tvarovaná dřevostavba MARINA 🏡 se stylovým moderním vnějším obkladem nabízí široké možnosti plánování vnitřního uspořádání domu podle vašich představ. Díky svému otevřenému prostoru je MARINA skutečně multifunkčním modelem, který vám umožní realizovat vaše designové představy a vytvořit místo vašich snů. Z těchto důvodů si také náš zákazník z obce Hrobice naší MARINU zamiloval❤️. Dvoje dvojité dveře a velká okna poskytují krásný estetický vzhled a zajišťují, že v&aacu… (More)
 • Praktické tipy pro nátěr dřevěného domku

  Udržovací nátěr montovaných dřevěných domů může vypadat jako jednoduchá práce, tím spíš, když ji sledujete na instruktážním videu na internetu. Stačí vzít štětec, namočit ho do barvy a může se začít. Výsledkem ale v takovém případě bude jen odfláknutá práce a v některých případech je lepší nedělat nic, než toto. Dřevo se od ostatních materiálů liší a vy s tím musíte při přípravě počítat. Níže najdete tipy, které jsou pro natírání dřevěného domu zásadní. Příprava dřeva Barva sice dodá domu… (More)
 • Jak pronajímat dřevěné domy?

  Postavili jste si montovanou dřevostavbu, či dřevěnou chatu, ale celoročně ji nevyužíváte a plánujete ji krátkodobě pronajímat, aby se hypotéka splatila dříve? Nebo jste montované chatky kvůli pronájmu rovnou stavěli? Ať už je to tak, či onak, patříte mezi velkou skupinu majitelů dřevostavby, kteří se rozhodli z pronájmu něco vytěžit. Bez ohledu na důvod, proč to děláte, je pronájem skvělým způsobem, jak investici do dřevěného domu výhodně zúročit a vydělat na ní. Většina majitelů rekreační dřevostavby v dobré lokalitě nad pronajímáním své nemovitosti určitě alespoň přemýšlí. Vždyť stač… (More)