Naše realizace: Montovaná chata HELEN 24 m² (6x6) 66mm v Chebu

Montované dřevostavby, jako je chata HELEN, jsou skvělé především pro nenáročnou, ale komfortní rekreaci. Na plochu menší než 25 m2 se v ní vejde obývací místnost s kuchyňským koutem, samostatná ložnice a koupelna. Pohodlí při rekreaci ještě zvyšuje i prostorná zastřešená terasa. A přesně všech těchto výhod bude moci využívat i zákazník z Chebu, který si HELEN nechal postavit na svoji opečovávanou zahradu.

O tom, že dřevostavba nebude sloužit k rekreaci jen v létě, svědčí volba silnějších 66 mm stěn a zateplené střechy. Střechu jsme izolovali minerální vatou a použili kvalitní plechovou krytinu. Stavělo se na betonovém základě a chata je orientována tak, aby výhled z terasy směřoval z mírného kopce dolů do zahrady.

Majitelé nám umožnili nahlédnout i za několik týdnů po stavbě do již zařízené chatky. Vy se tak můžete podívat, jak krásně HELEN vypadá, když je již zabydlená a vkusně zařízená včetně nábytku, kuchyňské linky a koupelny se sprchovým koutem. No nechtěli byste mít na zahradě podobnou chatu také?

Pokud vás stavba zaujala, neváhejte nás kontaktovat, abychom vám poskytli jakékoliv další technické detaily.

♥ Podobnou chatu v naší nabídce najdete zde: ↓
Montovaná chata HELEN 24m² (6x6) 44mm
Naše realizace: Montovaná chata HELEN 24m² (6x6) 66mm v Chebu Naše realizace: Montovaná chata HELEN 24m² (6x6) 66mm v Chebu Naše realizace: Montovaná chata HELEN 24m² (6x6) 66mm v Chebu Naše realizace: Montovaná chata HELEN 24m² (6x6) 66mm v Chebu Naše realizace: Montovaná chata HELEN 24m² (6x6) 66mm v Chebu Naše realizace: Montovaná chata HELEN 24m² (6x6) 66mm v ChebuMgr. Filip Kačer
Jsem autorem článků na webu a vedle tématu dřevostaveb, kterým se zabývám ve svém profesním životě, se ve volném čase věnuji také muzikoterapii a včelaření. Rád vám ukáži svůj vlastní dřevěný domek od Pineca.cz, který jsem si postavil svépomocí. Jako předseda ČSOP v Pacově se angažuji v ochraně přírody.

Podívejte se také ↓
♠ Naše realizace: zahradní domek Aisne Plus 9m² (3x3) v Soběslavi
♠ Naše realizace: dřevostavba LANGON se 107m² na Vysočině
♠ Naše realizace: dřevěný dům Alto 520x600 cm ve Slaném
♠ Naše realizace: dřevěný dům Angers, tloušťka stěny 44mm