Realizace našich staveb: dřevostavba LANGON se 107m² na Vysočině

realizace dřevostavby LANGON 107m² (8,7x6) 66mm

Dřevostavba Langon je plnohodnotný dům, který můžete využít jako prostornou chatu i k trvalému bydlení. Tato realizace stojí na pozemku obklopeném vzrostlými smrky ve Skřinářově na Vysočině. Nádherně do lesního prostředí zapadla, jako by byla přímo na toto místo byla naprojektovaná. 

V mírně skloněném terénu se stavělo na pevném betonovém základě. Dům je situován tak, že čelní strana míří z kopce dolů. Balkon, na který se vchází z ložnice v patře, tak bude poskytovat svému majiteli perfektní výhled.

V našem katalogu si můžete tento dům projít i tak, jak vypadá jedna z jeho realizací na francouzském venkově, kde místo našeho balkonu nainstalovali velmi prostornou terasu. Ve Skřinářově je s balkonem původním, což se k přírodě Vysočiny hodí podle našeho názoru víc. 

♥ Dům v naší nabídce najdete zde: ↓
LANGON 107m² (8,7x6) 66mm

Realizace našich staveb: dřevostavba LANGON se 107m² na Vysočině Realizace našich staveb: dřevostavba LANGON se 107m² na Vysočině Realizace našich staveb: dřevostavba LANGON se 107m² na Vysočině Realizace našich staveb: dřevostavba LANGON se 107m² na Vysočině Realizace našich staveb: dřevostavba LANGON se 107m² na Vysočině Realizace našich staveb: dřevostavba LANGON se 107m² na Vysočině Realizace našich staveb: dřevostavba LANGON se 107m² na Vysočině Realizace našich staveb: dřevostavba LANGON se 107m² na Vysočině

Pokud vás stavba zaujala, neváhejte nás kontaktovat, abychom vám poskytli jakékoliv další technické detaily.
Více domků v kategorii dřevěné chaty a domy ⇐

 

Mgr. Filip Kačer
Jsem autorem článků na webu a vedle tématu dřevostaveb, kterým se zabývám ve svém profesním životě, se ve volném čase věnuji také muzikoterapii a včelaření. Rád vám ukáži svůj vlastní dřevěný domek od Pineca.cz, který jsem si postavil svépomocí. Jako předseda ČSOP v Pacově se angažuji v ochraně přírody.

Podívejte se také ↓
Naše realizace: zahradní domek Aisne Plus 9m²(3x3) v Soběslavi
Naše realizace: dřevostavba LANGON se 107m² na Vysočině
Naše realizace: dřevěný dům Alto 520x600 cm ve Slaném
Naše realizace: dřevěný dům Angers, tloušťka stěny 44mm