Potřebujete poradit? +420 775 515 905 Po – Pá: 8:00 – 17:00
Odeslat poptávku

Nejelegantnější montované domy pro celoroční bydlení

Představujeme nové produkty: Anica, Alice, Agnes, Adele. Stavby, které Vás nadchnou svou útulností a praktičností.

Právě jsme do e-shopu přidali několik nových montovaných dřevostaveb, které určitě stojí za pozornost. Jedná se o nejnovější produkty z dílny architektů firmy Pineca reagující na moderní trendy a poptávku po bydlení v ekonomicky nenáročných domech, jež zároveň splňují nároky na praktické využití prostoru a pohodlí majitelů. 

Velikost těchto přízemních staveb se pohybuje v rozmezí od 68 do 75 metrů čtverečních a v zateplené verzi s šířkou stěny 44+44mm mohou sloužit jako ideální rodinný dům. V nezateplené verzi s šířkou stěny 66+mm pak jako štědrá chata pro trávení letní i zimní dovolené. 

Pojďme se nyní podívat na jednotlivé domky podrobněji.

1. Montovaná dřevěná chata ADELE 68m² (8x12,5)

Domek ADELE, to jsou dvě ložnice, koupelna, toaleta a velice prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou. Navíc vám nabídne velkou terasu o celkové ploše 32,5m2 přístupnou z obývacího pokoje skrze dvoje francouzské dveře. 

Montovaná chata Adele

Montovaná chata Adele výkres Montovaná chata Adele výkres

2. Montovaná chata ANICA 71m² (12x6)

Dřevostavba ANICA nabízí možnost celoročního bydlení ve dvou pokojích a prostorném obývacím pokoji propojeným s kuchyní a jídelnou. Domek je, stejně jako ostatní, vyroben ze severské borovice nebo smrku, což jsou vynikající materiály, které se vyznačují dlouhou trvanlivostí, vysokou pevností a odolností vůči povětrnostním vlivům. 

Montovaný domek Anica

Montovaný domek Anica výkres Montovaný domek Anica výkres

♥ Podívejte se také ↓
Nejlepší dřevostavby a montované domy na klíč do milionu

3. Montovaná dřevěná chata ALICE 72m² (9x8)

ALICE svým uspořádáním 4+kk umožňuje komfortní bydlení pro menší rodinu, kde si bez problémů zařídíte i vlastní pracovnu. Díky kruhovému uspořádání místností budete mít v domě dostatek soukromí, ale zároveň příležitost trávit společné chvíle v prostorném obývacím pokoji, který je situován jako centrální část celé stavby.

Montovaná chata Alice

Montovaná chata Alice výkres Montovaná chata Alice výkres

Prohlédnout si nabídku zahradních domků

4. Montovaná dřevěná chata AGNES 75m² (12,5x6)

AGNES je největší dům, který vám dnes představíme. Je složen z ložnice s vlastní šatnou a koupelnou, dvou dalších pokojů se snadným přístupem do druhé koupelny a obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Naleznete zde i prostor pro technickou místnost a vstupní předsíň. Za zmínku jistě stojí i terasa přístupná ze všech přilehlých částí domu. Ideální na celoroční bydlení.

Montovaná chata Agnes

Montovaná chata Agnes výkres Montovaná chata Agnes výkres

Podívejte se také ↓
♣ 7 kroků jarní péče o zahradu
♣ Zahrada u srubu a roubenky: Jak ji založit
♣ Nejlepší dřevostavby a montované chaty do 25m2
♣ Nové montované domky SARA a SOPHIA - elegance a modernita

Napsat komentář