Nejlepší dřevěné montované domy na klíč do 1 milionu ❤️

Při pohledu na současné ceny nemovitostí se nejednomu člověku protočí panenky hrůzou. Vždyť na koupi obyčejného starého domu nebo pěkné chaty či chalupy by se musel člověk s průměrným platem zadlužit na několik desítek let. Taková dřevostavba přitom vůbec nemusí být drahá.  Zapátrejte proto po volném pozemku a my vám ukážeme, že jde postavit i dřevostavba do 1 milionu. A poslouží nejen jako víkendová chata, ale i jako bydlení pro mladou rodinu.

Dřevostavby na klíč do 1 000 000 Kč? Levnější je svépomocí!

Průměrná cena nového bytu v Praze hravě překonala 100 tisíc za metr čtvereční a ceny v regionech ji pomalu dohání. Co dělat, abyste se nezadlužili do smrti jen kvůli tomu, že chcete mít kam složit hlavu nebo kam o víkendu jezdit za odpočinkem? Řešením je dřevostavba připravená pro stavbu svépomocí, díky čemuž můžete ušetřit nemalé peníze.
Objednat si můžete i montáž dřevostavby na klíč a stejně bude výsledná cena zpravidla levnější, než nejlevnější montované domy a bungalovy, které se běžně nabízí. Vybrali jsme pro vás několik tipů, které vás přesvědčí, že i dřevostavba do 1 milionu může sloužit jako pohodlné bydlení.

1. Montovaný bungalov ANGELA 50m² (8.2x6) 44mm + obklad

Montovaný bungalov ANGELA 50m² (8.2x6) 44mm + obklad

Dřevěný bungalov Angela může skvěle posloužit k trvalému bydlení i celoroční rekreaci. Dřevěná fasáda ze severského smrku dodává stavbě nejen moderní vzhled, ale také možnost instalace zateplení mezi vnitřní stěnu a vnější obklad. V domě naleznete prostornou ložnici s vlastní šatnou, technickou místnost, koupelnu a obývací pokoj do kterého se bez problémů vejde i kuchyňský kout. Díky třem francouzským oknům jsou ložnice i obývák krásně prosvětlené a je z nich pohodlný přístup do zahrady a na terasu, kterou je možné k domu přiobjednat.

2. Dřevěný dům FILL 60m² (10,5x6) 44mm

Dřevěný montovaný domek FILL 60m² (10,5x6) 44mm

Kolem 600 tisíc korun a plnohodnotné bydlení pro malou rodinu? I to je možné. Přízemní domek Fill nabízí za tuto cenu 60 m2 podlahové plochy a dispozice 3+kk se dvěma ložnicemi, prostorným obývákem, koupelnou a chráněným zádveřím. Když zvolíte dvojité stěny a zateplení, dá se v takovém domku i celoročně bydlet. Jako víkendová chata pak může sloužit k opravdu pohodlné rekreaci v přírodě v létě i zimě. 

3. Montovaná dřevěná chata DONNA 63m² (12,5x6) 44mm

Montovaná chata DONNA 63m² (12,5x6) 44mm

Prostorná montovaná chata na klíč Donna s dispozicí 3+kk a dvěma zastřešenými terasami oplývá nezaměnitelným šarmem. Oceníte u ní především velký obývací pokoj s dvěma francouzskými okny, z nichž jedny vedou na velkou zastřešenou terasu a druhé na zahradu. Množství slunečního svitu, které obývací pokoj prosvětluje, si určitě zamilujete.

Malou zastřešenou terasu před vchodovými dveřmi zas oceníte v deštivé dny, nebo v zimě, když sněží. Díky velkým proskleným plochám a zastřešené terase, která svádí k posezení, se hodí především na pozemky s výhledem do krajiny nebo do větší zahrady.

4. Moderní dřevěná chata AGATA 45m² (9x5) 44mm + obklad

Moderní dřevěná chata AGATA 45m² (9x5) 44mm + obklad

Dřevěná chata Agata je určena všem, kteří hledají stavbu pro celoroční rekreaci s moderním vzhledem, úsporou místa a za rozumnou cenu. Praktická dispozice objektu, kdy se nad přízemní koupelnou a ložnicí nachází ještě útulný loft, dělá z Agaty chatu vhodnou i pro rodinu s dětmi. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem je pak otevřený až do krovu, což celému prostoru přidává na vzdušnosti. Velkým bonusem je i krytá terasa s plochou 13m2, která je jako stvořená pro rodinné snídaně, romantické večeře i pohodové posezení s přáteli.Mgr. Filip Kačer
Jsem autorem článků na webu a vedle tématu dřevostaveb, kterým se zabývám ve svém profesním životě, se ve volném čase věnuji také muzikoterapii a včelaření. Rád vám ukáži svůj vlastní dřevěný domek od Pineca.cz, který jsem si postavil svépomocí. Jako předseda ČSOP v Pacově se angažuji v ochraně přírody.

Mohlo by vás zajímat ↓
6 tipů které musíte znát o větrání dřevostavby
Nejlepší dřevostavby a montované chaty do 25m2
Nejlepší dřevostavby pro celoroční bydlení do 500 000 Kč