Potřebujete poradit? +420 775 515 905 Po – Pá: 8:00 – 17:00
Odeslat poptávku

Nejlepší dřevostavby a montované domy na klíč do milionu

Při pohledu na současné ceny nemovitostí se nejednomu člověku protočí panenky hrůzou. Vždyť na koupi obyčejného starého domu nebo pěkné chaty či chalupy by se musel člověk s průměrným platem zadlužit na několik desítek let. Taková dřevostavba přitom vůbec nemusí být drahá.  Zapátrejte proto po volném pozemku a my vám ukážeme, že jde postavit i dřevostavba do 1 milionu. A poslouží nejen jako víkendová chata, ale i jako bydlení pro mladou rodinu.

Dřevostavby na klíč do 1000 000 Kč? Levnější je svépomocí!

Průměrná cena nového bytu v Praze hravě překonala 100 tisíc za metr čtvereční a ceny v regionech ji pomalu dohání. Co dělat, abyste se nezadlužili do smrti jen kvůli tomu, že chcete mít kam složit hlavu nebo kam o víkendu jezdit za odpočinkem? Řešením je dřevostavba připravená pro stavbu svépomocí, díky čemuž můžete ušetřit nemalé peníze. Objednat si můžete i montáž dřevostavby na klíč a stejně bude výsledná cena zpravidla levnější, než nejlevnější montované domy a bungalovy, které se běžně nabízí. Vybrali jsme pro vás několik tipů, které vás přesvědčí, že i dřevostavba do 1 milionu může sloužit jako pohodlné bydlení.

1. VERA 127m² (12x9,5) 66mm

Dřevostavba Vera 12x9,5
V základním provedení nabízí dvoupatrový dům bezmála 130m2 , na které se vám vejde až osm místností. Včetně prostorného obývacího pokoje, ze kterého vedou francouzská okna na příjemnou terasu. To je chatka vskutku velkolepých rozměrů. Stačí přitom zvolit dvojité zdi 66mm s izolací a promění se v pohodlné bydlení pro rodinu. A to bez sebemenších pochyb. Doporučujeme proklikat si snímky z realizace, kde spokojený klient nechal nakouknout i do zabydleného interiéru. Věříme, že okouzlí i vás.

→ https://www.pineca.cz/vera-127m-12x9-5-66mm.html

2. BERTA se sedlovou střechou 105m² (13x11) 66mm

dřevěný montovaný dům Berta

Bungalovy jako je Berta se výborně hodí především na stáří, kdy už vás otravuje zbytečně zdolávat schody do patra. Výhod ale nabízí mnohem víc. Třeba integrovanou garáž, která se hodí jak u dřevěné chaty, tak u rodinného domku, který z Berty vytvoříte, když jí objednáte dvojité stěny se zateplením. Z garáže přitom můžete suchou nohou vejít rovnou do domu, nebo i východem na krytou terasu v zadní části domu. Praktický a pohodlný dům nabízí až šest místností.

→ https://www.pineca.cz/berta-se-sedlovou-strechou-105m-13x11-66mm.html

3. GRETA 54m² (9x6) 44+44mm

Dřevěný montovaný domek Greta

Bungalovy Greta jsou ztělesněním perfektní chaty nebo skromného bydlení. Do poměrně malé plochy 54m2 jsou v nich totiž vměstnány pohodlné dispozice 3+kk, kam se vejdou dvě ložnice, koupelna a nádherně prosvětlený obývací pokoj s kuchyňskou linkou a francouzskými okny. Za cenu okolo půl milionu a rovnou i se zdvojenými stěnami představují jeden z domů, který využívá prostor i finance tím nejpraktičtějším způsobem. Pokud se vám podaří levně sehnat pozemek, můžete mít Gretu do milionu i s pozemkem a vnitřní výbavou.

https://www.pineca.cz/greta-54m-9x6-44-44mm.html

Mohlo by vás zajímat ↓
6 tipů které musíte znát o větrání dřevostavby
Nejlepší dřevostavby a montované chaty do 25m2

Napsat komentář