Potřebujete poradit? +420 775 515 905 Po – Pá: 8:00 – 17:00
Odeslat poptávku

Nejlepší dřevostavby pro celoroční bydlení do 500 000 Kč

Za půl milionu dnes seženete sotva tak běžné rodinné auto. A realitní kanceláře se nám snaží namluvit, že ve světě nemovitostí taková částka stačí leda tak na garáž, polozřícený vejminek, nebo zahradní domek na pronajatém pozemku. Nevěřte jim! V katalogu Pineca.cz do půl milionu pořídíte prostornou chatu pro rodinnou rekreaci, nebo i skromný dům pro malou rodinu. Stačí si jen najít místo, kam je umístíte.

Tento článek nezahrnuje všechny dřevostavby do půl milionu. Ale snažili jsme se vybrat takové , které dokáží splnit požadavek na perfektní obydlí pro rodinnou rekreaci a dokonce takové, které s takto omezeným rozpočtem můžete využívat i k trvalému, celoročnímu bydlení.

Tak pojďme na to.

1. Montovaná chata FILL 60m² (10,5x6) 44mmDřevěný montovaný domek FILL 60m² (10,5x6) 44mm

Necelých 330 tisíc korun a plnohodnotné bydlení pro malou rodinu? I to je možné. Přízemní domek Fill nabízí za tuto cenu 60 m2 podlahové plochy a dispozice 3+kk se dvěma ložnicemi, prostorným obývákem, koupelnou a chráněným zádveřím. Když zvolíte dvojité stěny a zateplení, dá se v takovém domku i celoročně bydlet. Jako víkendová chata pak může sloužit k opravdu pohodlné rekreaci v přírodě v létě i zimě. 

2. Montovaný domek OLIVIA 36m² (6x6) 66mmMontovaný domek OLIVIA 36m² (6x6) 66mm

Montovaná chata Olivia patří se svými 36 m2 k menším domkům a ani dispozice 2+kk neslibuje rozmařilé hýření prostorem. Přesto patří k našim tipům na nejlepší dřevostavby do půl milionu. A může za to nejen skvělá cena, díky níž se do našeho limitu vejde bezmála dvakrát. Olivia má totiž ve své kategorii i neuvěřitelné kouzlo, které jí propůjčuje prostorná terasa a bohaté prosklení v podobě francouzských oken, jež zalévá interiér přirozeným světlem. Jako zahradní dům pro hosty nebo víkendová chata bude sloužit perfektně. Díky silnějším robustním stěnám ji můžete po instalaci krbových či elektrických kamen využívat i mimo sezónu a se zdvojenými stěnami a zateplením i k zimní rekreaci.

3. Montovaná dřevěná chata DONNA 63m² (12,5x6) 44mm

Montovaná chata DONNA 63m² (12,5x6) 44mm

Prostorná montovaná chata na klíč Donna s dispozicí 3+kk a dvěma zastřešenými terasami oplývá nezaměnitelným šarmem. Oceníte u ní především velký obývací pokoj s dvěma francouzskými okny, z nichž jedny vedou na velkou zastřešenou terasu a druhé na zahradu. Množství slunečního svitu, které obývací pokoj prosvětluje, si určitě zamilujete. Malou zastřešenou terasu před vchodovými dveřmi zas oceníte v deštivé dny, nebo v zimě, když sněží. Díky velkým proskleným plochám a zastřešené terase, která svádí k posezení, se hodí především na pozemky s výhledem do krajiny nebo do větší zahrady.

Nebojte se stavět sami

Stavba svépomocí je zase v kurzu. A lze díky ní i výrazně ušetřit. Na rozdíl od zděných domů je dřevostavba svépomocí snadná, rychlá a levná. S dřevostavbou od Pinecy získáte podrobný stavební návod, každý dřevěný díl je očíslovaný a má své přesné místo. Ke stavbě tak postačí jen šikovné ruce, gumová palice a elektrický šroubovák. Navíc se můžete kdykoliv obrátit na naše odborníky, kteří celou stavbu nebo její část provedou, či vám po telefonu poradí s jakýmkoliv dotazem, na který při stavbě dřevostavby svépomocí narazíte. 


Přečtěte si také 

♠ Nejlepší dřevostavby a montované domy na klíč do milionu

♠ Nejlepší dřevostavby a montované chaty do 25m2
♠ Dřevěný montovaný dům versus cihlový dům

 

Prohlédnout si nabídku zahradních domků

Napsat komentář